Kontakt

Henvendelser til Klimavalgalliansen rettes til:
klimavalgalliansen@gmail.com
eller til medlemmer av Fellesutvalget:

 

Anders Selstrøm Moe, Norsk klimanettverk: anders.s.moe@gmail.com

Andreas Ytterstad, Concerned Scientists Norway:  andreas.ytterstad@hioa.no

Audun Randen Johnson, Naturvernforbundet: arj@naturvernforbundet.no

Finn Bjørnar Lund, Besteforeldrenes klimaaksjon: finnbjornar@gmail.com

Gunnar Steinsholt, Fagforbundet: Gunnar.Steinsholt@fagforbundet.no

Hans-Jürgen Schorre, Kirkerådet: hans.jurgen.schorre@kirken.no

Ingunn Gjerstad, LO i Oslo: ingunn.gjerstad@lo-oslo.no

Liv Nome, Concerned Artists Norway: livknome@gmail.com

Marit Finnland Trøite, Spire: maritfin@gmail.com

Nora Kok, Natur og Ungdom: norak@nu.no

Merete Furuberg, Norsk Bonde- og Småbrukarlag: merete@smabrukarlaget.no

Ida Thomassen, Framtiden i våre hender: ida@framtiden.no

Truls Gulowsen, Greenpeace: truls.gulowsen@greenpeace.org