Kontakt

Henvendelser til Klimavalgalliansen rettes til:
klimavalgalliansen@gmail.com
eller til medlemmer av Fellesutvalget:

 

Anine Sollien Pedersen, Spire: aninesollien@gmail.com

Aina Hartmann, Norsk klimanettverk: aina@ainahartmann.no

Andreas Ytterstad, Concerned Scientists Norway:  andreas.ytterstad@hioa.no

Audun Randen Johnson, Naturvernforbundet: arj@naturvernforbundet.no

Bjørn Halvorsen, LO i Oslo: bjorn@ntl-sf.no

Gunnar Lingjerde, Besteforeldrenes klimaaksjon: gunnar.lingjerde@parat.com

Gunnar Steinsholt, Fagforbundet: Gunnar.Steinsholt@fagforbundet.no

Hans-Jürgen Schorre, Kirkerådet: hans.jurgen.schorre@kirken.no

Ida Thomassen, Framtiden i våre hender: ida@framtiden.no

Merete Furuberg, Norsk Bonde- og Småbrukarlag: merete@smabrukarlaget.no

Truls Gulowsen, Greenpeace: truls.gulowsen@greenpeace.org

Ragnhild Freng Dahle, Bergen, ragnhildfd@gmail.com

Lise Martinussen, Trondheim, lm665@kirken.no